День міста Львів

PDF Друк
Вівторок, 02 травня 2017, 13:28

З 5 по 9 травня, як завжди, проходитиме День Міста у Львові. Тут буде відбувати багато цікавого, різні заходи зберуть багато людей, які захочуть відсвяткувати та провести весело час.

У п'ятницю, 5 травня, святкування розпочне Урочиста сесія Львівської міської ради з нагоди Дня міста. Пізніше можна буде прямо вулицями міста насолодитись фотовиставкою, а також послухати оркестри, які будуть грати та розважати публіку.  А ближче до вечора будуть показувати ретроспективні фільми на площі Музейній, у парку культури та відпочинку та у парку "Горіховий Гай".

Наступного дня буде традиційна святкова хода, а ввечері можна буде насолодитись шоу від оркестру Національної Гвардії України.

А вже в неділю на площі Ринок можна буде насолодитись музикою, яку надасть оркестр "INSO-Львів, студії сучасного балету від "Арт Гільдії Балету" та Школи академічного та сучасного балету.

Проте свято буде не лише в центрі міста, а також і на окраїнах і у всіх районах. Галицький район – у Парку культури та відпочинку концерт "Відчинилося життя". Франківський район - у парку "Горіховий Гай" соціальний фестиваль "Лютин". Сихівський район – виступ духових оркестрів та мажореток "Королівський Лев".


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити