Донецький притулок у Львові за час АТО пережив чимало, та ми всі живі та здорові» – Наталя Тимошенко

PDF Друк
Середа, 29 квітня 2015, 15:32

українці разомДонецький притулок, який було евакуйовано на звільнену територію отримав смачні гостинці від Всеукраїнської ініціативної групи «Не залишай нас в АТО».

«Цей рік був для нас дуже важким, адже події які відбувалися на окупованій території не обминали нас стороною. Деякі тварини дуже постраждали, саме тому ми прийняли рішення про евакуацію притулку у більш безпечніше місце. Нам уже 35 років, та в такій скрутній ситуації ми ще не бували» - розповідає керівник притулку Наталія Тимошенко.

Наразі притулок перебуває в Красноармійському районі, на вільній від бойових дій зоні. Як розповіли нам волонтери, зараз вони опікуються долею 80 кішок і 150 собак. Волонтери звернулись до всіх небайдужих людей надати хоч якусь допомогу, адже наші менші друзі потребують нагального захисту. «Багато людей відгукнулись  на прохання допомогти. І от, сьогодні ми відправили 250 кг сухого корму для наших чотирилапих друзів» - говорять організатори акції.

Сергій Тимошенко пригадує про скрутні часи, які вони переживали: «У нас є песик, який під час обстрілів зазнав значних пошкоджень і був важко пораненим у всі лапки. Від болі пролежавши дві доби він відгриз собі лапки, та зараз з ним все гаразд, він навіть набрав вагу».

Всі «хвостики» тепер забезпечені кормом, а Всеукраїнська ініціативна група «Не залишай нас в АТО» продовжує допомагати і іншим притулкам.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити