Сміттєзвалище - Львів

PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 11:34

Львівське сміття досі не знайшло прихистку. Кожного дня львівська влада думає на рахунок сміття, адже його багато та з кожним днем стає все більше. Проте вивозити його вже немає куди. Всі звалища переповнені, сусідні області більше не приймають сміття. Потрібно зазначити, що це досить погана склалась ситуація, адже біля львівських шкіл та лікарень переповнені сміттєві майданчики, гори сміття лежать просто на загальних місцях.
Львів досі не домовився з жодним з обласних міст про вивіз сміття. Хоча відповідний меморандум підписали ще два тижні тому. Мер Львова Андрій Садовий каже, що зараз сміття вивозять за межі Львівщини. Проте насправді вже ні одна область неприймає сміття. Тому варто перевірити інформацію.

А тим часом сміття стоїть в місті, у дворах та на майданчиках. Смітники стоять повні та поряд вже організували купи сміття. Все це машини навіть не забирають часто, бо просто немає куди везти. Тож Львів потопає в смітті. Сподіваємось, що хоч центр для проведення Дня Міста очистять, щоб гості не лякались. Адже приїде багато людей, потрібно щоб вони не зіпсували свою думку про місто через сміття. Але це значно може зіпсувати картину. Тому варто б прибрати.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити