Сморід через цукровий завод

PDF Друк
П'ятниця, 05 травня 2017, 12:06

Між Львовом та Луцьком розташований цукровий завод, який створює багато неприємностей людям. Вони не витримали, тому на трасі близько 70 чоловік перекрили дорогу автомобілям. Люди безперервно ходили по пішохідному переходу. Вони хотіли, щоб влада звернула увагу на проблеми зі смородом в цьому регіоні, все через те, що поруч знаходиться цукровий завод, який створює надто неприємний запах в місцевості.

Тут проживає поблизу багато людей, які підозрюють, що на фільтраційні поля Гнідавського цукрового заводу зливають відходи ще й мікрорайону Вересневе. Через це багато сіл страждають від смороду. Все це йде по трасі Львів-Радехів-Луцьк. Тому всім львів’янам дістатись в потрібне місце в цьому напрямку зараз буде важко, адже люди продовжують стояти з плакатами та кричати, що на країну чекає екологічна катастрофа. До цього всього ще додають, що влітку ситуація буде ще гіршою, адже через спеку запах буде сильнішим.

Поки що задовольнили мінімальні потреби мітингувальників. Влада пообіцяла провести роботу на заводі, тож всі охочі скоро зможуть спокійно пересуватись по цій дорозі та жити неподалік. Обіцяють, що виправлять проблему та смороду вже не буде. Проте залишається лише чекати.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити