Знайшли місце для львівського сміття

PDF Друк
Субота, 06 травня 2017, 12:20

Нарешті Львів матиме куди вивозити сміття. Місто Червоноград у Львівській області погодилось приймати 2 роки львівське сміття. Нарешті ситуація зміниться, проте побачимо, чи вистачить місця та терпіння аж на 2 роки. Адже сміття по-справжньому багато, тому сподіваємось, що після двох років допомоги вже не знадобиться така підтримка, а місто матиме своє місце для сміття, або нарешті побудують сміттєпереробний завод.

Таким чином, Червоноград став першим і поки єдиним з 20 міст області, яке погодилося брати по 10 тонн на добу львівського сміття протягом двох років. Інші ж міста не погодились допомогти, проте давали інформацію, що зробили це. Область вже виділила Червонограду 1,7 млн ??грн з екологічного фонду на придбання сміттєвоза. Також всі жителі Львова вдячні за таку допомогу, адже сміття заважає вже всім.

До того ж сміття принесло і нещасний випадок, у Львівській області почало горіти 100 тисяч тонн сміття, під яким загинули троє рятувальників. Вся відповідальність за ці жертви на мері міста, адже він винен в тому, що зібралось там так багато сміття. Тоді Порошенко вислав авіа допомогу, яка гасила пожежу, адже це було місце екологічного лиха.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити