Ремонт дороги на Львівщині

PDF Друк
Понеділок, 08 травня 2017, 11:59

В Україні завжди були дороги в поганому стані. Також і зараз всі водії нарікають на їх якість. Також шоковані й іноземні гості, адже машину після наших доріг потрібно відсилати на повний ремонт. Проте час від часу, досить повільно ремонтують деякі ділянки. Ось дорожники відремонтували одну з найнебезпечніших ділянок автодороги Н-02 Львів – Тернопіль: від м. Винники до с. Словіта. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

На цій дорозі вже давно дуже багато ям, тут було і багато аварій через це, тому влада нарешті вирішила направити туди ремонтників. Тут повністю оновили асфальтне покриття. Тепер дорога, як нова. Це дуже тішить водіїв, проте вони сумніваються, що це надовго, це покаже лише час. Окрім того, проводяться роботи з ремонту ділянки від с. Якторів  до м. Золочів автодороги Львів-Тернопіль. Вже цього року дорога Львів-Тернопіль буде повністю відремонтована в межах Львівської області.

Автомобільна дорога Львів – Тернопіль, протяжністю 72,8 км, одна з важливих транспортних артерій не лише Львівщини, але й усього західного регіону. Вона важлива для сполучення між областями, багато людей користуються нею. Також це полегшить емоційний стан водіїв, адже на хорошій дорозі завжди приємно їхати.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити