Нахабний водій, що не пустив військового

PDF Друк
Вівторок, 09 травня 2017, 11:31

На Львівщині стався випадок, який сколихнув весь інтернет. Нахабний водій став популярним, проте ця слава погана. Справа в тім, що водій зачинив двері автобусу перед військовим, аргументуючи це тим, що не хоче возити безкоштовно, хоча навіть не поцікавився, чи чоловік хотів їхати без оплати. Всі, хто були в автобусі, в шоковому стані, цей вчинок дуже не сподобався молодим людям, які й прославили водія. Ось, що вони кажуть:

«Бидло, яке закрило двері автобуса перед людиною у військовій формі, повинно відповідати за свої вчинки. 07.05.2017р. Ми з побратимом їхали до Львова на маршруті Самбір-Львів. У м.Калинів водій зупинився на зупинці для посадки пасажирів, в цей час військовий підбігав до автобуса, коли він був уже за декілька кроків, водій закрив двері автобуса і рушив зі словами: "я не буду водити їх на шару".

Під цим записом одразу з'явилось багато коментарів. Більшість звичайно, підтримують хлопців, проте також кажуть, що потрібно було заступитись. Проте про це хлопці не казали, можливо вони й говорили з водієм. Багато хто каже, що потрібно зробити так, щоб водія звільнили й відправили на фронт, щоб знав, перед ким закривати двері.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити