Львів – привабливий для туристів

PDF Друк
Середа, 10 травня 2017, 12:48

Видатне американське видання CNN опублікувало список місць, які варто відвідати іноземцям. Також з'явились і 11 місць, які варто відвідати в Україні. Львів очолив цей список. Ця інформація стала дуже приємною, адже тепер це місто буде відомим на весь світ та багато хто захоче тут побувати.

«Місто славиться прекрасними вузькими вуличками, прекрасними церквами, цікавими музеями й чарівною атмосферою. Це затишне і гостинне місто, яке пропонує широкий спектр тематичних ресторанів, прохолодних барів і нічного життя» - зазначено у матеріалі.

Не менш красиві об’єкти є і за містом, а саме замки Олеський, Золочівський і Підгорецький. Тут можна помилуватись красою справжньої України, побачити її суть та звичаї. Такі місця обов’язково варто побачити всім українцям. Адже люди часто їдуть за кордон, не бачачи краси своєї Батьківщини. Тому якщо ви ще не були, то обов’язково відвідайте.

Також в цей список потрапили й інші міста України, це Чернівці, Київ, Мукачеве, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський, а також Софіївський парк в Умані. Сюди тепер також рине потік туристів, тож варто покращувати інфраструктуру та створювати всі умови для туристів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити