Допомога на День Матері

PDF Друк
П'ятниця, 12 травня 2017, 14:51

Щорічно, у другу неділю травня, в Україні відзначають День Матері. Це радісне свято, проте не для всіх. Деякі жінки дуже важко живуть, тому свята для них не мають значення. Держава вирішила допомогти їм.  Управління соціального захисту Львівської міської ради з нагоди цього свята виплатить одноразову матеріальну допомогу матерям дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та неповнолітнім матерям. Також вперше допомогу до Дня Матері виплатять матерям і батькам загиблих бійців АТО.

Проте такі матері отримають одноразову допомогу в сумі 500 гривень. Цих грошей може вистачити на мінімальні потреби, тому жінки не дуже радіють, адже така сума це крапля в морі, в зрівняні з тим, скільки коштів потрібно витратити на дитину.

А ті, чиї родичі загинули в АТО дадуть по 5 тисяч гривень. Це вже більша сума, яка допоможе деякий час жити добре. Щоб отримати цю допомогу, кожному з батьків необхідно подати певний пакет документів до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій до 1-го червня.

Досить багато в області тих, хто потребує цієї допомоги, тому бюджет виділить значну суму на таку допомогу. Але отримають всі, тому хоч небагато, але вже приємно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити