Львів оголосить надзвичайний стан

PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 12:07

15-го травня зі Львова не вивезли понад 7,5 тисяч тонн сміття. Вулиці переповнені, люди страждають від смороду та неестетичного вигляду дворів та вулиць. Місто дуже засмічене та просить допомоги у всіх міст країни.  Львів спрямує звернення до Кабінету міністрів щодо оголошення надзвичайного стану в місті. Сміттєва катастрофа триває у Львові вже рік. Річ у тім, що рік назад закрили сміттєзвалище, на якому відбулась пожежа. Тепер немає куди звозити все сміття, тому воно залишається на вулицях міста.

Міський голова Андрій Садовий зазначає, що дуже мало хто погодився допомогти, тому немає куди вивозити сміття. Якби сусідні міста допомагали, то не потрібно було б йти на крайні міри, проте тепер влада міста вимушена це зробити, адже в місті дійсно сміттєва надзвичайна ситуація.

Через сміття на вулицях може виникнути спалах інфекції. Миші та комахи переносять по місту кишкові інфекції, від яких можуть постраждати люди. Це справді страшно, що може статись, якщо не вирішити цю проблему прямо зараз. Загроза інфікування людей з кожним днем росте. Тому потрібно вирішувати цю проблему, інакше будуть проблеми. Далі буде видно, що зробить влада країни, щоб усунути проблему Львова.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #3 Zommersteinhof 16.05.2017 13:48
Цитую Володимир:
Проблема сміття зникне разом зі зникненням (усуненням) "правдивого" мера

Я теж так думаю, а це наводить на думку, що проблему створено штучно, чисто з політичних міркувань!
Цитувати
 
 
-1 #2 Львівянин 16.05.2017 12:30
Який це "міський голова"? Немає у Львові міського голови. Якби був, то за десяток з копійками років свого господарювання давно б вирішив сміттєве питання.
Цитувати
 
 
+1 #1 Володимир 16.05.2017 12:28
Проблема сміття зникне разом зі зникненням (усуненням) "правдивого" мера
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити