Парад вишиванок у Львові

PDF Друк
Четвер, 18 травня 2017, 12:33

18 травня у Львові відсвяткують  Всеукраїнський День вишиванки студентською ходою, через що для транспорту ситуативно перекриватимуть вулиці. Студенти та молодь міста вирішили організувати парад, на якому будуть люди в вишиванках, вони вирушать з центру міста до кладовища, де згадають про загиблих в АТО, покладуть вишивані стрічки на могили. Братимуть участь понад 1000 студентів. Всі вони люблять Україну та вважають, що їх обов’язок – пам’ятати та шанувати тих, хто її захищав. Тому саме такий маршрут та програму обрали.

Такий маршрут буде перекритий саме через парад вишиванок:  пл. Ринок – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. І. Франка – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечнікова. Тому водіям варто це запам’ятати та оминати ці вулиці, також не залишати машини там. Також на День вишиванки 18 травня вперше в Україні буде спечено пляцок “Вишиванка” довжиною аж 16 метрів. Його покажуть всім присутнім на проспекті перед пам’ятником Т. Шевченку.

Це свято подобається Українцям, а де як не у Львові організувати парад вишиванок? Адже тут найбільше видно українську культуру, звичаї та суть. Тому львів'яни з радістю беруть участь в таких заходах.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити