Пожежа на Львівщині

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:13

На жаль, часто трапляються нещасні випадки, через людську необережність, а інколи злобу. Серед таких випадків і пожежі, які забирають майно та інколи життя людей. Одна з таких відбулась 18 травня, о 11:27 до пожежників надійшло повідомлення про пожежу в с. Гостинцеве Мостиського району. Вони одразу приїхали на виклик та почали виконувати свою роботу.

Пожежа спричинила сильне задимлення, через що рятувальники ліквідовували займання в апаратах захисту органів дихання. Адже через такий дим можна отримати серйозні зміни в організмі, якщо вдихати. Проте вони досить швидко впорались з завданням та погасили вогонь.

В будинку тоді знаходився чоловік 1960 року народження, який отримав опіки ІІ ступеня важкості через вогонь. Його одразу привезли в Мостиську комунальну центральну районну лікарню, де за ним доглядають лікарі та пізніше визначать, що робити та як далі лікувати чоловіка. Вогнем знищено перекриття на площі 20 кв.м, пошкоджено речі.

Причину поки не знайшли, проте, коли прийде до тями власник будинку, то можливо, він розкаже, що сталось і чому спалахнув вогонь. Тоді можна буде визначити, як діяти далі. Адже тепер комусь потрібно ремонтувати будівлю або шукати нову.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмережСхожі новини:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити