У Львові затамують подих, аби привернути увагу до важкої хвороби - легеневої гіпертензії

PDF Друк
Четвер, 30 квітня 2015, 13:58

5 травня міжнародний день боротьби з легеневою гіпертензією. Львівяни вирішили нагадати людям, про цю страшну хворобу, тому влаштовують у неділю, 3 травня спортивний ходотон.

У Львові місцеві мешканці вирішили боротися із дезінформацією населення щодо тяжкої хвороби. Цієї неділі,за сприянням Львівського обласного центру фізичної культури та спорту інвалідів, Львівського міського благодійного фонду «Сестри Даліли» та Львівського міського центру соціальних служб сімї, дітей та молоді у центрі міста відбудеться спортивний ходо трон «…Коли повітря залишається осторонь».  Головною метою проведення заходу є привернення уваги до потреб інвалідів, а також відзначення Міжнародного дня легеневої гіпертензії. Організатори заходу стверджують, що ця хвороба дуже рідкісна, а хворі нею люди витрачають шалені кошти на лікування: «Інваліди мають право на якісне життя, безкоштовне лікування та звичайну людську щирість».

У ходотоні візьмуть участь інваліди на візках, спортсмени Львівського регіону а також мешканці міста в тому числі діти. Маршрут ходо тону: від пам’ятника Т.Шевченку до Оперного театру і назад. Той, хто прибіжить першим розірве фіолетову стрічку в знак перемоги над хворобою. Також всім учасникам роздадуть фіолетового відтінку кульки, які ті випустять у небо.

Захід розпочнеться о 12 годині.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити