Нові паркомісця у Львові

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:15

Багато хто жаліється, що в містах України, особливо досить активних, дуже мало місць для паркування. Люди приїжджають, гості з інших міст та країн. А також і місцеві жителі їдуть на прогулянку, за покупками, а зупинитись не мають де. У Львові теж існує така проблема, тому багато водіїв не задоволені такою ситуацією. Через це також бувають і не зручності на дорогах, адже всі вимушені залишати машини біля тротуарів. Це звужує дорогу та створює затори. Тому депутати на сесії 18-го травня вирішили цю проблему. Вони погодились, що створять багато нових паркомісць для львів’ян та гостей міста. Тепер можна буде спокійно їхати по справах та залишати авто в місті. Інше питання, чи будуть ці стоянки безкоштовними.

Згідно з рішенням депутатів, відтепер збільшиться кількість паркомісць на майданчику на вул. Б. Хмельницького, 212, (з 46 до 112). Крім того, нові парковки облаштують на вулицях Гребінки. Листопадового Чину, Підвальна, Стефаника, Стецька, просп. Свободи, Луганська,6. Ця інформація дуже сподобалась водіям, і багато з них вже святкує.

«Я дуже задоволений, адже там, де працюю тепер буде поруч місце для мого авто. Нарешті буде зручніше паркуватись та не залишати авто на дорозі, де його легко можуть вдарити», - розповідає місцевий водій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити