Після зливи у Львові

PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 11:41

У Львові на вихідних лив дощ, він приніс досить багато проблем. Річ у тім, що деякі населені пункти залишились без світла, проте енергетики вже повернули світло до 38 населених пунктів. Також проблема і в тому, що дощ намочив сміття, яке почало видавати дуже різкий сморід. Також у місті не впоралися водостоки через те, що були забиті сміттям. Затопило щонайменше 14 багатоповерхівок - їх залило через діряві дахи.

Така негода та дощ принесли в місто неприємності, багато людей вимушені робити ремонт, адже все мокре, інші вимушені терпіти сморід неподалік від дому і чекати, доки все це висохне. Інші люди чекали струму, декілька днів не мали можливість нічого зробити. Така ситуація нікому не сподобалась. Проте вибирати не доводилось, тому тепер вимушені пожинати плоди.

«Хоч ми живемо на 8 поверсі, проте нас затопило, адже дірявий дах. Не ремонтували його вже давно, от тепер і маємо результати, майже весь під’їзд крім перших поверхів затоплений, злива була велика, отже вистачило всім. Тепер будемо робити ремонт, як все підсохне, а поки переїхали до мами в інший будинок, який не так постраждав. Адже у нас вдома сиро та все мокре», - розповідає житель міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити