Забудований Львів

PDF Друк
Субота, 27 травня 2017, 18:37

Львів завжди був популярним містом для туристів. Проте влада трішки захопилась цим. Львів’яни давно перестали себе комфортно почувати у рідному місті. І не лише тому, що Львівська міська рада значно більше робить для туристів за кошти громади, ніж для мешканців. Для людей тут роблять на кожному квадратному метрі багатоповерхівку, дитячих майданчиків, парків та зелених зон майже не залишилось.

Проте, якщо в новобудовах заселять всі квартири, якщо ці будинки заповняться жителями, то в які садочки та школи будуть ходити діти, де будуть працювати батьки? Потрібно створювати й додаткову інфраструктуру. А цього, на жаль, немає. Також варто зазначити, що більшість новобудов побудовані з порушенням норм, це перетворює життя людей на муки. Ніхто не дотримується норм щодо смітників, майданчиків, парковки.

Також по закону озеленення повинно бути для житлових районів – не менше 25 %, а для громадських споруд – не менше 40 %. Це яскраво та всюди порушується. Дітям немає де гратись, немає на що приємне подивитись, навколо лише сміття та припарковані авто. Влада вважає, що люди можуть жити без лавочок і майданчиків, без кущиків та дерев. Але і вони дихають цими вихлопними газами та сміттям.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Жож 29.05.2017 08:33
Вуйки вміють господарювати. Території промзон забудовують житлом. А людські поля і городи вилучають під промзони!
Цитувати
 
 
+1 #1 Андрій 27.05.2017 19:11
Вважаю ситуацію з новобудовами жахливою, дійсно новобудов більшає але інфраструктура залишається цією самою.
Згадаємо недавні зливи, ви пригадуєте як затопило вулиці. Це теж наслідки перевантаженням каналізації яка тільки частково і вибірково модернізується.
Проблемою сміття далі в розумінні вирішення проблеми а не відправлення його в інші області проблему не вирішити.
Забув підкреслити саме головне, методи будівництва новобудов. Жахливі і кричущі технічні порушення, і ніякий орган влади це не контролює. Не раджу і навіть застерігаю купувати в будь якого забудовника квартиру оскільки можна залишитись в ній похованим!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити