Сміттєва проблема зменшилась

PDF Друк
Понеділок, 29 травня 2017, 11:49

Всі вже знають, що у Львові повсюди сміття, але останнім часом проблема трішки полегшилась. Багато смітників очистили, проте багато і залишились. Тому ще потрібно добре попрацювати, щоб мати гарне чисте місто. Четверта частина міста все ще грузне в смітті. Люди вже не можуть на це дивитись, все це видає жахливий запах, тому потрібно щось вирішувати. "У Залізничному районі не вивезено сміття з 12 майданчиків, у Сихівському – з 91, у Франківському – з 93, у Шевченківському – із 105, у Личаківському – з дев'яти", – зазначили співробітники управління.

Найкраща ситуація – у Галицькому районі міста, де контейнерні майданчики повністю очищені від непотребу. Тут добре попрацювали та вивезли все вчасно.

Також є інформація, що будуть сміттєтереробний завод у Дніпрі. Толі можна буде туди звозити все сміття. Проте це ще непідтверджена інформація.

А поки в місті мусять терпіти ці залишки сміття, адже іншого виходу немає. Поки влада з цим не розбереться, доведеться спостерігати гори сміття під вікном. Люди змушені дихати цим, а також можливий розвиток інфекцій, проте поки що все добре та поступово сміття забирають, але все ще не можна назвати ситуацію нормальною.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити