Горіла машина на Львівщині

PDF Друк
Вівторок, 30 травня 2017, 11:31

Кожного дня трапляються якісь нещасні випадки. Людям варто бути обережнішими, адже кожна подія може забрати здоров’я або життя. Це дуже небезпечно. Також досить часто трапляються пожежі, як і 29 травня о 14:41 до оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про пожежу поблизу села Озерна Зборівського району. Сюди швидко приїхали пожежники, а також поліцейські. І ті, і ті почали оперативно працювати.

Завдяки організованим та професійним діям вогнеборців уже о 15:03 вогонь локалізували та ліквідували. Проте внаслідок пожежі автомобіль було знищено. З машини не залишилось майже нічого. Тому власнику тепер доведеться шукати собі нове авто.

Причини виникнення події встановлюються. Власника вже знайшли, він не знає, чому машина почала горіти, каже, що все всередині було справним та робочим, тому він не знає, як так відбулось. Проте поліцейські працюють над автомобілем та вже скоро знайдуть причину загорання. Через деякий час буде зрозуміло, це хтось підпалив, чи машина загорілась внаслідок внутрішніх неполадок. Тоді й будуть вирішувати, що робити далі. А поки машину забрали на експертизу. Згодом буде нова інформація по цій пожежі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити