Обмеження в водопостачанні

PDF Друк
Середа, 31 травня 2017, 12:29

Взимку людям потрібно в квартирах опалення та гаряча вода, хочеться знаходитись в теплі. Проте влітку такої потреби немає, хоча вода гаряча потрібна для прання, приймання ванни. Проте влада Львова так не вважає, вони подумали, що на літо жителям міста гаряча вода не знадобиться.

У літню пору року мешканцям міста можуть пригальмувати цілодобове постачання гарячої води. Про це повідомляють ЛКП "Львівтеплоенерго" та "Залізничтеплоенерго". Сильно від цього постраждають підприємства, адже потрібно буде тепер гріти воду або використовувати котли.  Підприємства через відсутність води та опалення втрачають близько 120 мільйонів гривень. Проте влада зазначає, що можна заощадити десяток мільйонів гривень, якщо скоротити водопостачання всього на 6 годин. Згідно нових правок, воду подаватимуть з 5 години ранку до 11 години вечора.

Це хоч і не повне відключення, проте певні незручності все одно будуть. Найбільше звичайно, у тих, хто повертається додому пізно та хоче прийняти душ чи ванну. Тепер доведеться шукати додаткові способи це зробити. Адже скоро приймусь рішення та графік вступить в дію. Так багато людей не зможуть з комфортом користуватись водою, але доведеться потерпіти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити