Проблеми з транспортом у Львові

PDF Друк
Середа, 31 травня 2017, 12:31

У Львові досить багато проблем з транспортом. Їх обговорювали депутати та активісти міста. Одною з проблем міста є історичний центр, в якому вузькі вулички, які не були розраховані на такий транспорт. Тому такі місця недоступні для машин. Це та інші причини того, що в місті не вистачає паркомісць. Місць, де можна залишити машину, бракує й у спальних районах. Є в місті й декілька платних парковок, але тут машин дує мало, адже платити мало хто хоче.  Також хотілось би, щоб на в’їзді в місто були майданчики, де можна залишити авто. Через це також є проблема з припаркованими машинами на тротуарах, адже що залишається робити водіям.

Не менш важливо, що часто на тротуарах розвантажують товари в магазини, попри те, що це можна робити лише вночі. Також у Львові немає об’їзної, всі машини мусять їхати через центр. Також через це заїжджають вантажівки, які занадто важкі для нещодавно відремонтованих доріг, тому швидко і псують їх.

Також на деяких вулицях забагато трамваїв, які не можуть дати дорогу машинам, через це утворюються затори. До повного щастя ще й хаос дорожніх знаків. Одні заступають дерева, інші в невигідному місці. Все це обговорили, та намагаються вирішити проблеми.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити