Бійка в сесійній залі

PDF Друк
Четвер, 01 червня 2017, 16:08

У Львові був звичайний спокійний день, в міській раді відбувалась сесія, під час якої обговорювали справи міста, зокрема як зберегти культурну спадщину. Проте їх роботу перервали. Буденний мітинг і акція протесту під стінами Львівської обласної ради несподівано перетворилися на бійку, в результаті якої постраждали одинадцять поліцейських і дві жінки. Чоловіки та хлопці несподівано зламали замок та увірвались до зали, там почали кидати димові шашки.

Найпершою постраждала вагітна журналістка, на яку впав один з чоловіків. На жінці загорілася сорочка, її одразу госпіталізували. Депутати розповідають, що всі хлопці розмовляли російською та вимагали прийняти звернення про амністію воїнів АТО. Всі депутати згодились обговорити це питання та прийняти рішення. Проте згодом молодиків вивели поліцейські. в роботі довелось зробити паузу, а згодом, коли всі прийшли до тями, то продовжили обговорення.

Всіх хуліганів затримали та тримають поки в поліції. Кажуть, що це була добре спланована акція, яка повинна була відбутись в сесійній залі. Так і сталось, проте тепер чоловіки будуть відповідати за свої вчинки, адже за таке хуліганство повинно бути покарання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити