Чоловік вдарив ножем сина

PDF Друк
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:33

Кожна людина особлива, до кожного потрібно знайти особистий підхід, проте в житті бувають різні ситуації, не всі між собою розуміються та знаходять спільну мову. Проте, які б не були відносини, потрібно завжди все робити мирно та вирішувати конфлікти спокійно. Проте чоловік зі Львова так не вважав.

У Дрогобицький відділ поліції 1 червня о 23.10 надійшло повідомлення від медсестри, яка призналась, що до них в лікарню приїхав 27-річний чоловік, у якого значне поранення. Одразу приїхала поліція та працювала на місці події, вони визначили, де живе хлопець та пішли туди шукати причин. Як встановили правоохоронці, ножове поранення потерпілому завдав його 56-річний батько під час сімейної сварки, яка переросла у конфлікт. Чоловіки не знайшли спільної мови та посварились. Проте крім звичайних криків та лайок пішли в хід кулаки. А потім батько не витримав та вдарив сина ножем.

За такий вчинок чоловік буде нести кримінальну відповідальність від 5 до 8 років. Сам він признався та каже, що не збирався шкодити сину, проте під впливом емоцій так вийшло. Але вже нічого не зміниш, доведеться відповідати. Потрібно буде відсидіти весь строк, і після того ще якось дивитись в очі сину.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити