Мітинг у Львові

PDF Друк
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:37

У Львові поступово збирають та вивозять сміття, проте є райони, до яких прибирання навіть ще не торкалось. Це жахливо та неприємно, тому людям доводиться терпіти це та дихати смородом, який випаровується з цього сміття. Жителі міста не витримують, тому вирішили перекрити вулицю, щоб влада звернула на них увагу. Перекривати дорогу через перенакопичення сміття планують на Стрийській біля Податкової. Близько 17 години 2 червня планують вже перекрити рух, тому всім водіям варто це запам’ятати.

Люди не можуть вже терпіти сморід, що під вікнами, на вулиці. Все це дуже неприємно. Також бояться розповсюдження інфекцій, адже все це сміття гниє під сонцем, там розмножуються бактерії від продуктів харчування. Ще трішки та у Львові може розповсюдитись кишкова інфекція, а це підкосить багатьох людей. Тому необхідно терміново вживати заходів, щоб не мати неприємних наслідків.

Сьогодні переповнені три сотні сміттєвих майданчиків, найбільше їх – у Шевченківському районі. Проте влада наголошує, що смітники в центрі міста – чисті. Знову ж таки, для туристів та гостей міста центр зробили чистим, а спальні райони та окраїни потопають в смітті. Прості жителі не мають чим дихати. Це вже нікому не подобається.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити