Грабіжники на Львівщині

PDF Друк
Середа, 07 червня 2017, 12:55

Люди сьогодні заробляють гроші, як можуть, щоб вистачало на їжу та інші потреби, проте деякі з них не мають меж та переступають закон. На одній із вулиць міста Червоноград зловмисники відібрали у перехожого мобільний телефон та годинник. За це їх можуть відправити до в’язниці на шість років. Там вони обдумають свої вчинки та подумають на рахунок законного заробітку, проте з судимістю знайти його буде досить важко.

6 червня 59-річний чоловік подзвонив до поліції та розповів про подію, хлопці погрожували та потім силою відібрали речі. Тоді чоловік прибіг додому та подзвонив, адже це було недалеко. Як встановили правоохоронці, до скоєння злочину причетні 20 та 26-річні мешканці Червонограда. Вони тепер будуть судимі за грабіж, а речі повернули чоловікові, який постраждав.

Також поліцейські тепер перевіряють хлопців на причетність до інших злочинів, адже схожих в цьому місті було досить багато, цілком можливо, що такий бізнес у хлопців вже давно працює. А також є багато людей, які бояться дзвонити до поліції, адже злочинці володіють красномовством залякування. Проте тепер залякувати зможуть лише сусідів по камері, адже будуть сидіти від 4 до 6 років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити