Садовий про проблеми міста

PDF Друк
Четвер, 08 червня 2017, 12:43

Львівська проблема набирає обертів. Міський голова Львова Андрій Садовий озвучив прем'єр-міністру України проблему вивезення сміття зі Львова. За його словами, ситуація в місті критична. Насправді так і є, адже люди вже не можуть терпіти, є ризик виникнення інфекцій. Про це сьогодні, 8 червня, під час засідання сесії Львівської міської ради розповів сам міський голова Андрій Садовий, він розповідав владі в чому проблема та що можна для цього зробити.

Він розповів, що 412 майданчиків переповнені, це 33% усіх майданчиків у місті.  Люди скаржаться, туристів відлякує така ситуація. Тому потрібно вирішити цю проблему. Найгірше, що немає куди вивозити, всі міста вже відмовились допомагати. Тому ситуація не з найкращих. Тай розповсюджувати своє сміття найлегше, потрібно вирішувати проблему та робити щось для того, щоб мати свої звалища.

Потрібно зробити все можливе, щоб побудувати нарешті станцію, яка буде хоч пресувати сміття. Так воно буде займати менше місця, до того ж це безпечно та екологічно. Тому варто подумати про це. Адже тільки таке рішення змінить ситуацію в місті, яку всім вже немає сил терпіти. Потрібна допомога вищої влади, щоб закрити це питання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити