Друзі львівського екологічного лиха

PDF Друк
Середа, 14 червня 2017, 12:49

В першу чергу слід згадати, що сміття у Львові як було, так і залишилось. Купи смердять на все місто та люди терплять з останніх сил, а влада все обіцяє та обіцяє. Проте є ті, кому дуже вигідна така ситуація: Голуб, Тарган, Щур, Миша, Муха й Бацила.

Голуб спочатку жив в лісі, проте з часом людина прихистила його та виявилось, що не потрібно було цього робити. Адже голуби перестали самі шукати собі їжу, почали вести паразитичний спосіб життя. Проблема ще й в тому, що за статистикою шанс заразитись від птаха в мільйон разів менший, ніж від грипозного сусіда в маршрутці, але те, що їхній надмір є проблемою для міста – факт. Не дарма в багатьох країнах за годування голубів штрафують. Також не менш небезпечним є Тарган. Їх зараз дуже багато, особливо в смітті та є великий шанс, що вони звідти поповзуть по домівках.

Також дуже небезпечні щури та миші, які з радістю перенесуть інфекції та отруту на своїх лапах та тілу. Все це потрапляє прямо до людей. Не менш важливо пам’ятати про мух, які легше всіх потрапляють до дому та сідають на їжу, речі. На лапках мухи може поміститись дуже багато бактерій, які потім провокують жахливі речі в організмі людини. І все це береться зі сміття.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити