Ситуація з податками у Львові

PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 14:36

Львів'яни досить добре платять податки, адже, як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області  надходження по єдиному внеску в травні 2017 року склали 700,59 млн. грн., що на 219,47 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це дуже радує всю владу міста, можливо через те, що люди так добре та відповідально ставляться до податків, можна буде вже вирішити й питання зі сміттям.

Проте прожитковий мінімум для працездатних осіб на 2017 рік: з 01 травня 2017 року – 1684,0 гривні. Люди отримують досить мало грошей, проте віддають все чесно.

Якщо сума доходу на місяць перевищує цю суму, то єдиний внесок сплачується лише з максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, яка встановлена законодавством, тобто максимальна сума єдиного внеску, яку необхідно сплатити фізичній особі – підприємцю та особі, яка провадить незалежну професійну діяльність, за 2017 рік складатиме: з 01 травня 2017 року – 9262,0 грн.

Є, звичайно, і ті, хто заробляє незаконно та не сплачує достатньо податків, проте податкова таких буде ловити та змушувати все платити. А штраф буде більшим та все одно доведеться все платити, тому краще робити це вчасно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити