Львів – ще не екологічне лихо

PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 15:34

Ситуація у Львові загрозлива для міста і здоров’я мешканців. Всюди є сміттєві майданчики та звалища повні сміття та інфекцій. Це досить небезпечно для жителів міст, тому потрібно зазначити, що потрібно терміново вирішувати цю проблему. Міністр охорони здоров'я зазначила, що в місті є велика проблема, адже в землі є кишкова паличка, яку можуть розносити комахи прямо на нашу їжу. Через це люди страждають та хворіють.

Урядовець наголосила, що про становище із вивезенням сміття у Львові терміново доповідатиме на засіданні уряду. Пані Супрун також повідомила, що про це вона говорила телефоном напередодні із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, який також намагається вирішити питання.

Водночас, за її словами, оголошувати Львів зоною екологічного лиха наразі підстав немає. Бо перевантажені у місті третина майданчиків. А 70% території Львова – прибрана. Тому поки все ще в межі безпечного, але загроза є. Тому владі потрібно придумувати терміново якісь рішення, щоб змінити ситуацію. Кажуть, що вирішили сортувати сміття, проте чи вирішить це проблему на даному етапі невідомо. Але згодом, коли все набере чинності, то буде видно, як ця ідея запрацює в місті.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 павло 20.06.2017 16:01
де цей міністер була
Сихів завалений смітям
більше місяця не вивозять
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити