Нова людина займеться парками

PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 15:35

У Львові є парки та сквери. Це місце. Де люблять відпочивати люди. Тут можна провести спокійно та приємно час, посидіти з друзями чи вийти на прогулянку з дитиною. Потрібно проте також, щоб ці парки були в належному стані, щоб можна було там відпочивати дійсно з комфортом. І перш за все, в пару хочеться бачити дерева та зелень навколо.

Андрій Шульський став заступником директора ЛКП «Зелений Львів» з питань капітального ремонту та реконструкції парків. Посадовець відповідатиме за інвестиційні проекти львівських парків. За словами директора ЛКП «Зелений Львів» Богдана Москвяка, Андрій Шульський відповідатиме за інвестиційні проекти у парках міста. Зокрема, посадовець займатиметься впровадженням канатної дороги у парку «Високий Замок» та підземного паркінгу біля парку ім. І. Франка. Це дуже хороша ідея, адже там багатьом подобається проводити дозвілля. Також це дуже полюбляють діти. До того ж потрібно залишати десь машини, поки відпочиваєш.

Раніше Андрій Шульський працював у Головному управлінні промислової політики та розвитку інфраструктури ЛОДА. Має ступінь кандидата економічних наук. Він тепер відповідатиме за те, щоб парки були комфортними.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити