Чоловіки померли від блискавки

PDF Друк
Четвер, 29 червня 2017, 17:06

Біля озера відпочивала група людей. Вони приїхали, щоб організувати зустріч та поспілкуватись, адже їх відпочинок зіпсував дощ. І не лише, але й те, що прямо в групу вдарила блискавка, двоє чоловіків померли на місці, а ще двоє поранених. Інцидент трапився в Залізничному районі міста Львів.

Поранених доправили до лікарні, де вони отримали необхідну допомогу та приходять до тями, а ось двох вже не повернути. Вони померли та більше ніхто їх не побачить. А річ у тім, що потрібно було одразу тікати від дощу та їхати додому, а друзі вирішили, що легкий дощик трішки покрапає та й перестане, а обернулось це для них дуже сумно. Тепер сумують і родини, друзі. А ті хто були поруч в той момент бачили все це та отримали урок на все життя. Адже таке видовище важко забути, до того ж коли помер друг. Це жахливо подія, яка навчить хоч частину людей не нехтувати правилами, а дотримуватись їх. Тоді буде менше жертв, які постраждали від власних дій.

Ці люди тепер завжди будуть тікати від дощу та намагатись бути вдома. Проте цей урок коштував занадто дорого. Два життя за те, щоб інші налякались. Тому варто бути завжди обережними та дотримуватись правил, які збережуть життя та здоров'я.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити