У Львові на честь загиблого військового назвуть нову вулицю

PDF Друк
Неділя, 03 травня 2015, 17:46

вуличка в львові2 травня, на урочистому засіданні Львівської міської ради мер міста Андрій Садовий зазначив, що нову вулицю назвуть у честь загиблого у зоні АТО Генерала Сергія Кульчицького.

Вулиця 33,яка розміщена між вулицями Заозерна та Під Голоском буде названа в честь загиблого в антитерористичній операції генерала.  Він трагічно загинув торік 29 травня у Слов’янську, захищаючи рідну Україну.

« Цей рік об’єднує нас складними випробуваннями, та ми повинні ставати сильнішими, а не падати перед ворогом на коліна. На жаль, чи на радість,та ми не знаємо, що нас спіткає завтра, з чим ми зіткнемося післязавтра. Тому, ми як одна єдина і неподільна родина маємо допомагати всім її членам. Ми повинні допомагати тим, хто зазнав важких втрат. Родини, в яких бійці не повернулися з війни отримають житло, яке ми будуватимемо саме на цій новій вулиці» - говорить міський голова Львова Андрій Садовий.

Довідка

Сергій Петрович Кульчицький – український військовий, генерал-майор.  29 травня 2014, під час антитерористичних операцій у місті Слов’янськ загинув. Похований 31 травня на Личаківському цвинтарі у Львові.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити