Податки за воду

PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 11:32

Водою користуються в кожному місті. І звичайно, що підприємства користуються більше, то і сплачують більше. Як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Львівській області платники податків у травні 2017 року сплатили до Державного бюджету рентної плати за спеціальне використання води 2,5 млн. грн., що на 0,4 млн. грн. більше за надходження аналогічного періоду 2016 року. Це досить велика сума, яка показує, що за користування водою люди готові платити.

За січень - травень цього року надходження склали 5,6 млн. грн., що на 1,2 млн. грн. більше за надходження аналогічного періоду минулого року. Тобто зараз люди почали активніше сплачувати податки, що не може не приносити радість владі та податковій. Адже люди стають чеснішими.

Станом на 01.06.2017 року зареєстровано 5498 платників - юридичних осіб. Найбільшими бюджетоформуючими платниками є: ПАТ "Карлсберг Україна", ТОВ "Карпатські мінеральні води" та ТЗОВ "Аква -Еко". Вони найбільше користуються водою, і знають ціну цієї послуги. Проте якщо хочеш мати щось з цього, то потрібно платити, що і роблять компанії чесно та сумлінно. Хоч і не буває без порушень, але в більшості все добре.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити