Чоловік розпалював ворожнечу

PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 13:38

Люди часто думають, що можуть говорити та робити все, що захочуть, порушувати закони, та про це ніхто не дізнається, але це не так, адже навіть всі дії в соцмережах можна прослідкувати. Тому варто слідкувати за собою. Один чоловік на цьому й поплатився. Залізничний районний суд міста Львова виніс вирок йому, бо він агітував у соцмережі "ВКонтакте" за змінення меж країни. Чоловік здійснював інформаційне наповнення сторінки "Антимайдан Львів" у соціальній мережі "ВКонтакте", та з 20 січня 2014 року по 27 квітня 2017 року закликав до зміни меж території України та порушення порядку, поєднане з розпалюванням національної ворожнечі. Це незаконно, тому тепер він буде відповідати.

Чоловік розпалював справжню ненависть до українців, особливо західної України. За це суд міста Львова визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, та призначив покарання у виді п'яти років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Тепер він понесе покарання та буде відповідати за свої дії. Мотиви невідомі, та поліція з цим розбирається. Зовсім скоро визначать, навіщо чоловіку ця ворожнеча та хто за цим стоїть.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити