Крадіжка від співмешканця

PDF Друк
Вівторок, 18 липня 2017, 11:26

Останнім часом дуже популярним став цивільний шлюб. Пари зустрічаються та через певний час вирішують, що пора жити разом, проте закріпити долю разом вони не мають бажання. Проте часто це відбувається досить швидко та люди не встигають дізнатись про одне одного. А потім з'являються неочікувані результати, коли співмешканець робить щось, що точно не міг і подумати. Так сталось і в однієї жінки зі Львова. За словами заявниці, співмешканець викрав її заощадження у сумі п’ять тисяч гривень. Вона довгий час збирала ці гроші, а згодом їх не стало.

До поліцейських 16 липня з заявою про крадіжку звернулась 32-річна львів’янка. Жінка повідомила, що її співмешканець викрав у неї з квартири гроші. Його не видно, він вже втік з грошима, а жінка залишилась без нічого.

За цим фактом працівники Шевченківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування. Тепер поліцейські все виясняють, запитують жінку та сусідів, друзів, хто що знає та бачив, але тут все ясно. Співмешканець просто захотів нажитись на жінці, увійшов у довіру, а тоді благополучно обікрав жінку.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити