Знову про сміття

PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 10:41

У Львові знову і знову обговорюють проблему сміття. Влада намагається вирішити ці питання, але поки безуспішно, тому варто сказати, що місто погрузло в смітті, люди обурені та стривожені ситуацією. Всі бояться інфекцій та епідемій, до того ж просто неприємно ходити по вулиці та виглядати у вікно.

Поступила пропозиція, щоб брикетувати сміття, проте для цього також потрібні гроші. Це рішення може сильно змінити ситуацію, адже брикети займуть значно менше місця, потрібно буде лише організувати цю роботу, залучити працівників, а тоді все гарно поскладати на тих звалищах, які є. так можна вирішити цю проблему, проте не на дуже довго, адже через деякий час знову закінчиться місце.

Мешканці нагадали депутатам, про дві кримінальні справи, які порушили правоохоронці щодо комунального підприємства «Львівспецкомунтранс» за вирубку дерев, про зауваження від Львівського аеропорту про порушення норм Повітряного кодексу, через занадто близьке розташування ділянки до летовища, що може створювати загрозу для авіаруху через скупчення птахів. Тож і самі львів'яни також порушують правила та приводять до такого стану місто. Тому потрібно контролювати все це та не допускати порушень.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити