Постраждав 12-річний хлопчик

PDF Друк
Понеділок, 24 липня 2017, 12:04

Спортом зараз займається багато людей. Проте потрібно робити це правильно, з дотриманням техніки, інакше можна отримати неприємності. Але також важливо, щоб і інвентар та тренажери, з якими працюєте, були справні. Проте часто це не так. І від цього у Львові на території спорткомплексу університету травмувався 12-річний хлопець.

23 липня о 12:19 у м. Львові на вул. Клепарівська, 35 на території спортивного комплексу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності унаслідок падіння поперечини футбольних воріт отримав травму житель м. Львова, 2005 року народження. Він отримав досить значні травми, адже ворота були тяжкі та впали йому дуже невдало.

Він госпіталізований в Львівську МДКЛ. Стан потерпілого середнього ступеня важкості. Причини події з’ясовуються. Отак закінчився простий дитячий футбол, який мав би приносити користь для дитини. Проте через те, що частина воріт впала, хлопець отримав дуже серйозні ушкодження. Тепер поліцейські з'ясовують, як так вийшло, і хто за це буде відповідати. Якщо хлопчаки, які були поруч невинні, то відповідатиме університет за несправні ворота, які знаходяться у них на території.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити