Реставрація театру у Львові

PDF Друк
Четвер, 27 липня 2017, 16:40

Львівський театр досить давно вже стоїть без ремонту, тому йому потрібна тепер допомога. Кожного дня львів'яни ходять повз та дивляться на театр, проте не всі помічають, що вже краще би поремонтувати та відреставрувати його. це помітила влада міста та тепер у Львові оголосили конкурс на реставрацію дахів та фасадів театру Лесі Українки. Відповідне оголошення розміщене на сайті публічних закупівель Prozorro. Це компанія, яка займається організацією різних послуг або куплі\продажу, проте повністю прозоро. Це і подобається всім людям, що можна з точністю знати, чого чекати від операції.

Згідно з опублікованого оголошення, замовником робіт є Комунальна установа «Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки». Очікувана вартість робіт – 10 млн 656 тис. грн. Пропозиції прийматимуть до 14 серпня. А сам аукціон відбудеться 15 серпня. Сума досить велика, проте театр – один з найголовніших об’єктів, тож його потрібно підтримувати.

 

Мова йде про реставраційно – ремонтні роботи дахів та фасадів Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки на вул. Городоцькій, 36, Городоцькій, 38» у м. Львів. Зроблять театр кращим на вигляд. Усі роботи мають бути виконані до 31 грудня 2018 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити