Отруєння в таборі

PDF Друк
П'ятниця, 28 липня 2017, 12:58

Ніколи не знаєш, що може трапитись завтра. Так батьки відправили своїх дітей в табір, де вони повинні були б відпочити та розважитись, а в результаті потрапили в лікарню. 28 липня зранку із Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні (ЛОІКЛ) на вимогу виписали 7 пацієнтів, з яких 6 — діти. 25 липня у культурно-освітньому таборі «Білий орел» у с. Фійна-Майдан на Жовківщині трапився прикрий інцидент: отруїлося одинадцятеро людей, з яких дев’ятеро — діти. Десятьох потерпілих госпіталізували у ЛОІКЛ, при цьому п’ятеро з них перебували у стані середньої важкості. Всі вони отримали інфекцію та почували себе дуже погано.

На щастя, більшість з них вже видужали та повернулись до звичного життя. Станом на нині лікування у стаціонарі клініки продовжують троє осіб. За їх здоров'я борються лікарі, які роблять все можливе, щоб ці діти видужали та продовжили насолоджуватись літом.

Фахівці обстежують вогнище інфекції та встановлюють деталі інциденту. Поліцейські також беруть участь в цьому, адже табір не виконав все, щоб захистити дітей, тож повинен відповідати. Коли все вияснять, тоді буде відомо, що там сталось та хто нестиме відповідальність. Тим часом батьки дітей розлючені та вимагають правосуддя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити