Чистка від реклами

PDF Друк
Середа, 02 серпня 2017, 19:43

В кожному місті є реклама. Часто її навіть не намагаються ховати та зменшувати, адже це вигідно, всупереч тому, що це відволікає людей від справжньої краси міста. Львів отримує достатньо грошей за рекламу, що казати, якщо лише за пів року надійшло 11 мільйонів, що 8,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року, а також є тенденція до зменшення кількості чинних дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Також, за словами Леоніда Назаренко, з початком року у Львові демонтовано близько тисячі рекламоносіїв, з них вивісок алкоголю - 76. Багато в місті є незаконної реклами, проте багато і повністю легальних, але які шкодять місту.

Динаміка зростання надходжень до бюджету є позитивною, оскільки у 2017 році тарифи на розміщення зовнішньої реклами скориговано на індекс інфляції за 2016 рік. Але люди почали обходити правила та зменшилась кількість дозволів, хоч реклама зросла.

З початку року працівники відділу оперативного реагування демонтували понад 700 зовнішніх рекламних конструкцій та понад 300 вивісок, які були розміщені незаконно, або термін дії дозволів на розміщення яких уже вийшов і не був продовжений. Також з понад 100 вивісок зі словом "алкоголь" працівники демонтували.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити