Понижують переходи на Львівщині

PDF Друк
Понеділок, 07 серпня 2017, 12:04

На Львівщині намагаються зробити все можливе, щоб людям було комфортно на дорозі. Роблять покращення не лише для водіїв у вигляді ремонту дороги, але й для пішоходів. Тож поступово удосконалюють пішоходи. Ще близько 40 пішохідних переходів у Галицькому районі Львова планують понизити під час ремонту вулиць. Це створить комфортні умови та підвищить безпеку людям.

У Галицькій районній адміністрації повідомили сьогодні, 7 серпня: «Більше ніж 80% із близько 226 пішохідних переходів, які є у нашому районі, ми понизили. Зокрема, це пішохідні переходи в центральній частині міста, на найбільших дорогах нашого району. Ще близько 40 потребують пониження – це дрібні переходи. Плануємо виконати ці роботи під час ремонту вулиць, де вони встановлені». Так говорять у міській раді. Вони обіцяють, що зовсім скоро виконають всю заплановану роботу, зроблять все для того, щоб людям було комфортно та безпечно. Адже цим користуються всі, тому варто потурбуватись про це місце. Тепер переходи будуть зручними та можна буде менше переживати за своє життя. Хоч все одно завжди потрібно бути уважними, дивитись по сторонах.

Міська рада ще раніше затвердила проекти цих понижень, то вже почали вводити це в життя.  Також облаштовують все для дитячих та інвалідних візків.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити