Реставрація російського центру культури

PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 16:56

У Львові, як і всюди, намагаються все зробити якнайкраще, щоб все було красиво та комфортно. Також мають велике значення й будинки міста. Тому на реконструкцію будівлі колишнього Російського культурного центру ЛОР витратить бюджетні кошти. Адже це загальне місце, яке потрібне всім, тому варто щоб гроші йшли від міста.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило проведення закупівлі на виготовлення проектно-кошторисної документації із реконструкції будівлі обласної комунальної власності на вулиці Короленка, 1а у Львові. Максимальна вартість закупівлі – 170 000 грн, виконати замовлення повинні до 31-го грудня 2017-го року.

Після того, як відновлять це приміщення, то надаватимуть його в оренду різним організаціям, які пов’язані з АТО. А також раніше  тут незаконно перебував Російський культурний центр, який примусово виселили.

Йдуть суперечки  на рахунок того, чи не навмисне виселили цей центр, щоб притіснити Росію у Львові. Але влада запевняє, що це не так, просто якби все було законно то цього не відбулось би. Депутатська комісія, яка була створена рік тому, довела, що ці люди й ГО перебували у приміщенні на вул. Короленка, 1а незаконно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити