Зловмисники вимикають світло

PDF Друк
Четвер, 24 серпня 2017, 16:28

Багато людей не можуть впоратись зі своїми емоціями та чомусь хочуть нашкодити людям. Львів’ян попереджають про зловмисників, які приходять у підходи в одязі «Львівобленерго» і відмикають мешканцям світло. Так вони хочуть завдати клопоту та причини цього невідомі. Львів’ян закликають до пильності, бо трапилося декілька випадків, коли у під’їздах житлових будинків були пошкоджені електрощитові й люди залишились без світла. А перед цим мешканці бачили у будинку людей в одязі із написом «Львівобленерго». Навіщо зловмисники це роблять? Що хочуть цим показати, невідомо.

Люди спочатку думали, що певно так потрібно, може проводять якісь ремонтні роботи, а згодом бачили, що нічого не змінювалось. Вони почали телефонувати щоб дізнатись про це. Люди дзвонили на «гарячу лінію» міста та розповідали, що були люди, проте в обленерго не підтвердили, що за вказаними адресами були їхні працівники. Кажуть, що в деяких електрощитах були вирвані запобіжники.
Тепер людей в формі поліцейські проситимуть показати посвідчення, якщо будуть бачити біля будинків. Мешканцям у таких випадках теж радять поцікавитись, чи мають посвідчення люди, які, можливо, зазиратимуть до будинкових мереж. Якщо ж виникли підозри, дзвоніть у 102.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити