Питна вода в парку

PDF Друк
П'ятниця, 25 серпня 2017, 09:01

Влада шукає різні ідеї та можливості, щоб зробити місто кращим, щоб в ньому була краса та комфорт. В управлінні екології розробляють план реконструкції лісопарку Білогорща, де збираються встановити кілька бюветів з водою. Це досить цікаво та корисно буде для багатьох, адже вода потрібна всім, а купувати її не завжди вигідно.

Як розповів керівник міського управління екології та ландшафтного планування Андрій Галушка, установа плідно працює над реконструкцією лісопарку Білогорща. Тут зроблять все новим, відремонтують, що потрібно. Тож парк буде тепер комфортним та охайним. І в парку планують встановити хоча б два кювети з питною водою, щоб можна було набрати або просто попити.

За словами Галушки, цього року хочуть закінчити розробку проекту, отримати експертизу і вже з наступного року приступати до його впровадження і будівельних робіт. Це добре, щоб у цій частині люди мали бодай два бювети і можна було поповнювати водний баланс у спекотні періоди. Адже це особливо потрібно влітку. Люди хочуть пити, комусь може стати зле, дітям будуть руки мити там. В будь-якому випадку це корисно. Тому це хороша ідея, яку зовсім скоро втілять, школа лише, що літо вже закінчується.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити