Діти АТО поїхали відпочивати

PDF Друк
Понеділок, 28 серпня 2017, 12:52

Кожному хочеться мати відпочинок та відпустку, проте деякі діти не отримають вже скоро цього, адже у них тепер неповноцінна родина, а один з батьків не в змозі заробити на відпустку. Тому Ротарі Клуб «Львів» разом із Ротарі Клубом «Краків» організували благодійну акцію для дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО. Вони організували дітям хороший відпочинок для сиріт, батьки яких загинули, захищаючи Батьківщину.

З 25 серпня по 4 вересня 2017 року група дітей в складі 30 хлопчиків та дівчат, віком 8-13 років, перебуватимуть в Польщі, де ознайомляться з життям та культурою наших сусідів, відвідають музеї та пам`ятки архітектури м. Кракова й околиць, а також весело проведуть час на березі Балтійського моря в місті Lukecin. Це допоможе їм трішки відпочити, змінити атмосферу, побачити іншу країну, відчути себе повноцінними щасливими дітьми.

На період всієї поїздки діти будуть забезпечені всіма необхідними медикаментами, канцелярським приладдям, водою, печивом, засобами особистої гігієни, плащами від дощу. Тому потреби не буде ні в чому, адже буде все, а також враження. В поїздці дітей буде супроводжувати група з п'яти осіб, які зроблять перебування дітей комфортним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити