Гурток про кримських татар

PDF Друк
Вівторок, 29 серпня 2017, 11:03

Україна – багатонаціональна держава, де проживають різні люди, з різними звичаями та традиціями. Всім їм потрібно надавати увагу. З вересня на базі Львівської СШ №54 (вулиця Миколи Хвильового 16) працюватиме гурток кримськотатарської мови та культури, де діти матимуть можливість вивчати історію, традиції та особливості мови кримськотатарського народу. Це дуже цікаво, тому приходити можуть всі. Така інформація знадобиться кожному, адже це також частина нашої країни та потрібно знати й про неї. Для запису у гурток звертатися телефоном + 380669886980.  Це потрібно кожному.

Як відомо, згідно зі статистикою, з початку окупації Криму до Львова переїхали понад дві тисячі кримських татар. Опинившись поза межами рідного краю для кримських татар важливо зберегти своє коріння. Їх є й зараз багато, вони не хочуть втрачати свою унікальність, тому варто знати їх звичаї.

Метою гуртка є виховання громадян України кримськотатарського походження, які не забувають рідну мову та культуру, а також зацікавлення місцевих мешканців вивченням особливостей кримськотатарського народу для подальшої інтеграції кримськотатарського та українського народів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити