Померла творча людина Львова

PDF Друк
Вівторок, 29 серпня 2017, 11:05

На Львівщині народились та жили багато творчих людей. Проте багато з них вже залишились в історії, про них можна лише згадувати. До таких перейшов і ще один творчий чоловік. Учора, 28 серпня, на 66–у році життя помер відомий львівський художник і педагог Олег Янковський. Про це йдеться у повідомленні на сайті Львівської академії мистецтв.. Від 1994 року й дотепер працював викладачем кафедри художнього скла. Чоловік був важливим для творчості Львова, а тепер його вже немає, тож всі сумують та згадують.

Олег Янковський був висококваліфікованим митцем і педагогом, автором численних технологічних новацій в галузі гутного скла та вітражництва. Це дуже нелегка творчість, проте він займався цим, робив те, що любив та вкладав душу в цю роботу. Його твори є в багатьох громадських установах та приватних помешканнях. Він володів унікальними знаннями і практичними навичками в галузі художнього вітражу, реалізував цілий ряд успішних творчих ідей, які були визнані як в Україні, та і поза її межами.

Всі охочі можуть прийти та попрощатись з цією людиною, яка залишиться в серцях багатьох. Парастас відбудеться 29 серпня о 19:30 в домі покійного в мікрорайоні Левандівка (вул. Ловецька 10). Похорон відбудеться 30 серпня.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити