Подорожчання ціни за світло

PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 11:51

Кожен з людей платить за комунальні послуги, адже всі живуть десь в квартирах або будинках, та для життя потрібна вода, тепло, електроенергія. Ні для кого не секрет, що ціни з кожним днем ростуть, це обговорюють на кожній лавці в місті. Проте цього року обіцяють дуже сильне подорожчання, чому люди зовсім не раді. 26 липня 2017 року у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питання «Енергетична самодостатність територіальних громад у Львівській області». Ініціаторами заходу стали громадські експерти на чолі зі Заслуженим енергетиком України Анатолієм Акімовим, головою виконкому Ліги ділових кіл ПЕК Тарасом Галичем та за підтримки голови Громадської ради при ОДА Андрія Болюбаша. Обговорювали ціни на світло, подорожчання та неспроможність людей платити такі суми.

За підсумками «круглого столу» представники громадськості скерували звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Міністра енергетики щодо скасування постанови НКРЕКП від 31.01.2017 року № 148.

Громадські експерти вважають, що завищені, в 6-9 разів (3,7-11,3 тис.грн/кВт) розміри ставок на приєднання нових об'єктів до електромереж є необґрунтованими.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити