Шахраї в військовій формі

PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 11:52

Світ не без добрих людей, проте вони інколи страждають через свою доброту, адже є ті, хто ними користується та ще й шкодить. Один чоловік зі Львова розповів свою історію:

«Останніх кілька років маю звичку завжди підвозити людей у формі. Тиждень тому, повертаючись з роботи додому по трасі Чоп-Київ, дивлюсь на виїзді зі Стрия, стоїть військовий з рюкзаком і спиняє авто. Підібрав. Перша фраза «але я не маю грошей». Для мене це не було важливо, ще пригостив яблуками. Розказує свою страшну історію про поранення, що їде, щоб побачити діточок, живе в Червонограді. Питаю, а чому не на автобусі, а у відповідь: автобус не взяв, бо посвідчення і військовий квиток забув у госпіталі. Доїжджаємо до Львова, а він починає, майже зі сльозою на очах, просити гроші, щоб хоч з чимось до діточок приїхати.

Сьогодні їду, на виїзді зі Львова знову в формі хтось спиняє машину, зупиняюсь, сідає в машину і знову «але я не маю грошей». Чую щось знайоме. Я подивився і не повірив очам. Ну, думаю, що буде далі розказувати. Те саме, тільки з львівського госпіталю в Івано-франківську область, в село, їде. Потім я нагадав минулу поїздку, та він з величезними очима замовк. Я його висадив та шкода не було часу покарати».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Coy 20.12.2018 21:20
?ushcraft knives aren't like any other knife.


my web-site: knive bushcraft: https://www.nyttigbras.dk/linder/bushkraft-knive
Цитувати
 
 
0 #1 roman 20.11.2017 19:58
шкода не було часу покарати»-як це не було часу 2хвилини ???
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити