Школярі прибирають сміття

PDF Друк
П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:56

Сьогодні 1 вересня, для всіх дітлахів це свято, коли вони можуть знову повертатись в школу. А викладачі приступають до своєї роботи. Тому всім потрібні сили для нових звершень. Цього року до всіх урочистостей, що відбуваються цього дня, додали ще дещо цікаве.

Навчальний рік у школах Львова сьогодні розпочинається з першого уроку про екологічну культуру. Про це повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради. «Одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти Львова в контексті положень «Нової української школи» є підвищення рівня екологічної свідомості, яка дозволить у майбутньому будувати безпечне екологічно чисте середовище. Нам важливо донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища, роз'яснити їм необхідність сортування і повторного використання сміття», - так прокоментували в управлінні освіти Львівської міської ради тему першого уроку 2017/2018 навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Оскільки ситуація в місті не з найкращих, а навіть якщо все було б чисто, то потрібно це підтримувати. Тож школярі тепер будуть допомагати владі та комунальникам в прибиранні міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити