У Львові не буде світла

PDF Друк
Понеділок, 04 вересня 2017, 12:57

Багато людей відчувають незручності, коли вдома немає світла, і на жаль, це відбувається досить часто, особливо там, де часто бувають поломки. Проте цього разу електроенергію обіцяють відновити до 15:00. Всі жителі міста та області вже чекають цього, адже хочеться користуватись різними приладами, дивитись телевізор та працювати. Тому електроенергія дуже потрібна.

На Львівщині станом на ранок 50 населених пунктів залишаються без електроенергії. Про це йшлось під час апаратної наради у Львівській ОДА.

Як повідомили енергетики, станом на обід вони обіцяють відновити подачу світла у всіх селах області. Проблема в тім, що будуть робити перевірку та ремонт в системі, щоб надалі все добре працювало, і тільки так можна вирішити це питання, інакше все буде ламатись й надалі.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що визначеним дедлайном із головами РДА області є 15:00. Він також доручив проконтролювати це питання заступнику голови ОДА Ірині Гримак. Вона вирішить цю проблему та постарається зробити все можливе, щоб робітники вклались в термін та все добре зробили. Тоді можна буде бути впевненими, що все буде добре працювати надалі та поломки з'являться не скоро.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити